semi-automatische calorimeter
De C 200 is een instapmodel, een handmatige calorimeter die eenvoudig te bedienen en voordelig is. Door zijn aantrekkelijke prijs is dit apparaat bijzonder geschikt voor onderwijs en opleiding. Bovendien kan het apparaat worden verbeterd door de watertoevoer te automatiseren of door het te bedienen via een pc met de calorimeter-software Calwin C 6040.
De verbrandingscalorimeters van IKA behoren tot de marktleiders als het gaat om het bepalen van de PCI/PCS van vloeibare en vaste monsters. De keuze voor een verbrandingscalorimeter van IKA voldoet aan de meest uiteenlopende eisen. Deze lijn omvat: het C1-, C 200- en C 6000-systeem.
Functionaliteit, veiligheid en duurzaamheid zijn de belangrijkste doelstellingen bij het onderzoek en de ontwikkeling van IKA-verbrandingscalorimeters.
4 Artikels